Технології

Google Pixel 6 отримав офіційну дату анонсу

Google Pixel 6 Pro

Після серії натяків компанія Google, нарешті, опублікувала офіційний тизер, що розкрив дату презентації флагманської лінійки смартфонів Pixel 6. Як виявилося, інсайдери були точні в своєму прогнозі-новинки дійсно покажуть вже в цьому місяці.

Смартфони Google Pixel 6 і Pixel 6 Pro будуть представлені 19 жовтня. Цю інформацію Google підтвердила офіційно, розмістивши в соціальній мережі Twitter відповідний тизер із зображенням флагмана.

Крім того, компанія вставила в пост посилання, яка веде на сторінку з популярними питаннями користувачів, присвячених майбутньому заходу.

Читайте також:  Характеристики нової телеприставки Xiaomi TV Stick

Google Pixel 6

Компанія зазначила, що вся презентація буде підготовлена заздалегідь і буде проведена онлайн. Однією з ключових особливостей гаджетів стане використання фірмового чіпа Google Tensor, дисплеїв з частотою оновлення 120 Гц і підекранних сканерів відбитків пальців.

Камера Pro-версії отримає три датчика, в той час як у базової версії флагмана буде лише два сенсора.

Також відомо, що смартфони будуть поставлятися з попередньо встановленою операційною системою Android 12 «з коробки». За попередньою інформацією, вартість Pixel 6 складе €649, а Pixel 6 Pro обійдеться покупцям в €899.