Технології

Навушники Apple стане складніше втратити після оновлення прошивки

Apple AirPods Pro

Компанія випустила оновлення програмного забезпечення для фірмових навушників AirPods Pro і AirPods Max. Воно активує функцію пошуку аксесуарів, а також дозволяє запобігти їх втраті за допомогою сигналу, що відправляється на смартфон.

Відтепер власники AirPods Pro і AirPods Max можуть знайти загублене пристрої за допомогою фірмового додатка Find My. Цю функцію Apple анонсувала ще в ході конференції WWDC 2021 під час презентації операційної системи iOS 15.

При втраті пристрою в додатку буде відображатися місце розташування пристрою. Інтерфейс “пошуковика” буде простішим, ніж у AirTag — через відсутність в навушниках чіпа U1 точність їх відстеження нижче, ніж при пошуку трекера.

Читайте також:  Firefox збирає багато персональних даних і показує рекламу в адресному рядку

Користувач побачить підказки на кшталт “близько” або “далеко”, але на екрані не з’являться стрілки із зазначенням напрямку.

Крім того, після оновлення ПЗ можна буде активувати режим пропажі і отримувати повідомлення в разі, якщо гаджет буде знайдений. Для отримання доступу до нових функцій необхідно встановити свіжу прошивку, розташувавши аксесуар поруч з iPhone, після чого виконати оновлення з меню налаштувань смартфона.