Авто

Прототип Tesla Cybertruck зняли на відео. У нього взагалі немає дверних ручок

Tesla Cybertruck

У мережі з’явилися кадри з черговим прототипом пікапа Tesla Cybertruck, який затримується на шляху до конвеєра. Електрокар зняли на парковці, після чого відео опублікували на тематичному форумі Cybertruck Owners Club, де воно викликало бурхливе обговорення.

Зокрема, шанувальників марки і клієнтів, які оформили попередні замовлення, здивувала повна відсутність дверних ручок – навіть «втоплених». На відміну від попередніх прототипів пікапа, двері автомобіля виглядають абсолютно гладкими.

Тільки в серпні Tesla публікувала короткий відеоролик, покликаний продемонструвати можливості Cybertruck. На використаному в ньому прототипі були чітко видно дверні ручки, заховані в корпус, як У інших моделей Tesla.

Читайте також:  В Японії з'явилося таксі, в якому можна поспати кілька годин і нікуди не їхати

Для деяких повністю гладкі сталеві двері стали сюрпризом, проте глава Tesla Ілон Маск анонсував незвичайне рішення ще навесні. Тоді він заявив, що у серійної версії Cybertruck взагалі не буде дверних ручок, у тому числі висувних, але не уточнив, як саме будуть відкриватися двері.

Можливо, для цього будуть задіяні камери кругового огляду або система безконтактного доступу по ключу: Електроніка буде автоматично відкривати двері при наближенні водія. На відео момент відкривання дверей не потрапив, так що доведеться чекати нової інформації від Tesla.

Влітку компанія оголосила про нову відстрочку старту виробництва Cybertruck. Представлений ще в 2019 році пікап повинен був побачити світ до кінця нинішнього року, проте перші «товарні» екземпляри випустять не раніше 2022-го. Повідомлялося, що причиною чергової заминки став дефіцит електронних компонентів, який, втім, не завадив Tesla встановити рекорд продажів у третьому кварталі.

Читайте також:  Створено дорожні знаки спеціально для безпілотних авто

Тим часом сегмент почали наповнювати конкуренти: в середині вересня компанія Rivian запустила збірку електричного пікапа R1T, а трохи пізніше Ford поставив на конвеєр «батарейну» версію F-150 з приставкою Lightning, яка стала найшвидшою в історії серії.

Джерело: Cybertruck Owners Club