Авто

GM і Ford вирішили суперечку через назву круїз-контролю

BlueCruise

В середині літа стало відомо, що у General Motors і її дочірньої фірми Cruise, що займається безпілотними автомобілями, виникли претензії до Ford через нібито незаконне використання назви BlueCruise, яке той дав своєму трасовому автопілоту.

Справа дійшла до суду: GM звинуватив Ford у порушенні прав на товарний знак Cruise. Як повідомляє Reuters, на початку жовтня компанії домовилися піти на мирову і врегулювати всі взаємні претензії, при цьому Ford збереже за собою право на назву BlueCruise.

Читайте також:  Старі позашляховики Toyota подорожчали в кілька разів за останні два роки

BlueCruise, через назву якого і виникла суперечка, являє собою трасовий автопілот, відповідний другому рівню автономності (за класифікацією спільноти автомобільних інженерів SAE).

Система працює в зв’язці з комплексом Ford Co-Pilot360 і вимагає наявності адаптивного круїз-контролю, режиму утримання автомобіля в смузі руху і функції розпізнавання дорожніх знаків.

Особливість BlueCruise полягає в тому, що він дозволяє водієві прибирати руки з керма, але тільки на певних ділянках трас, так званих Hands-Free Blue Zones або в «синіх зонах». Так і було обрано назву для системи. Ford вже встановлює BlueCruise на моделі F-150, Mustang Mach-E і Expedition і не буде перейменовувати систему.

Читайте також:  Skoda припинить виробництво однієї з модифікацій Fabia заради електромобілів

У компанії відзначили, що мирова угода з General Motors знаходиться на етапі підготовки: федеральний суд Каліфорнії відвів компаніям 60 днів на врегулювання претензій. GM підтвердив, що питання дійсно буде вирішено мирним шляхом.

Скорочення “круїз”, через яке і виникла суперечка, використовують практично всі автовиробники, які мають у своєму арсеналі подібну систему. Наприклад, автомобілі BMW оснащуються функцією Active Cruise Control, а у Hyundai є Smart Cruise Control.

Джерело: Reuters