Авто

Mazda6 змінить покоління і стане гібридом

Mazda6

Сайт Spyder7, який спеціалізується на інсайдерській інформації про японські марки, поділився новими подробицями про наступне покоління Mazda6.

Модель перебереться на платформу FR large Architecture з поздовжнім розташуванням двигуна і отримає рядну бензинову «шістку», якій допомагатиме 48-вольтовий стартер-генератор.

В якості альтернативи запропонують трилітровий турбодизель, який теж дооснастять електричною надбудовою. Крім цих двох “мягкогібридних” версій очікується і повноцінний гібрид.

В середині літа Mazda оголосила, що до 2025 року випустить 13 нових електрокарів і гібридів, а ще через п’ять років, до 2030 року, повністю відмовиться від виробництва автомобілів, оснащених виключно двигунами внутрішнього згоряння.

Читайте також:  Ford воскресив пікап Ranger Splash з 90-х

Згідно з планами компанії, з наступного року будуть представлені три нові моделі з бензоелектричними силовими установками, три підключаються гібрида, а також три повністю електричних автомобіля.

Spyder7 стверджує, що майбутня Mazda6, прем’єра якої відбудеться в 2022 році, стане одним із згаданих гібридів. За непідтвердженими поки даними, седан оснастять послідовно-паралельною установкою Toyota (THS), а в майбутньому запропонують послідовну, вже з роторно-поршневим двигуном.

Що ж стосується змін в дизайні, то зі зміною покоління Mazda6 перетвориться в стилі концепт-кара Vision Coupe, представленого в 2017 році.

У 2020 році було висунуто припущення про те, що Mazda6 нового покоління стане задньопривідною і обзаведеться версією в кузові купе. Однак підтверджень цьому поки немає.

Читайте також:  Honda показала перші фотографії нового Civic Type R

Джерело: Spyder7