Політика

У Раді не змогли зібрати Погоджувальну раду

Погоджувальна Рада

Сьогодні парламент розглядатиме постанови, ратифікації та зміни меж населених пунктів.

У Верховній Раді не змогли в середу, 6 жовтня, провести друге за тиждень засідання Погоджувальної ради, повідомляє нардеп від Голосу Ярослав Железняк.

“Сидимо далі в парламентському локдауні. Погоджувальна Рада не зібралася, порядку тижня немає. Так що сьогодні цілий день будемо слухати звіти ТСК, ратифікації та зміни меж населених пунктів”, – написав депутат у телеграмі.

Він пояснив, чому не змогла зібратися Погоджувальна рада.

Читайте також:  КНДР має намір відновити зв'язок з Південною Кореєю

“Погоджувальна рада не може зібратися, він збирається протягом трьох днів, про це всі знали. Кілька разів навіть запитували представників Слуги народу, яким же чином вони хочуть далі працювати в парламенті”, – повідомив нардеп.

Своєю чергою, прес-секретар Слуги народу Юлія Палійчук повідомила, що сьогодні парламент розглядатиме лише постанови і ратифікації.

“Слуга народу вважає, що порядок денний, встановлений ​​на офіційному сайті ВРУ на сьогодні, є нелегітимним, оскільки спікер парламенту Дмитро Разумков так і не зібрав чергову погоджувальну раду, на якій наполягає фракція. За нелегітимним порядком денним ми не будемо проводити засідання, тому наша фракція запропонувала інший варіант, який не вимагає попереднього затвердження. Він складається з питань, які не потребують внесення до порядку денного. Це постанови, пов’язані з перейменуванням населених пунктів, проведенням виборів, зміною меж населених пунктів, різні ратифікації тощо”, – зазначила Палійчук.

Читайте також:  Україна і США домовляються про посилення торгівлі

Також сьогодні буде розглянуто питання про те, хто завтра вестиме засідання, під час якого розглядатиметься питання про відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Ради.