Технології

Слух: Apple заробляє на іграх більше, ніж всі бренди консолей

Apple

Термін “ігровий ринок” часто пов’язують з ПК і консолями — але, на думку аналітиків, ініціативу вже перехопили мобільні платформи.

За даними Wall Street Journal, негласним лідером в цій категорії стала Apple: навіть не роблячи гри, вона, як стверджують журналісти, за останній рік заробила на них просто космічну суму.

Згідно з джерелом, операційний прибуток компанії, пов’язаний з іграми, за останні 12 місяців склав значні $8,5 мільярда. Представники Apple оскаржили зазначену цифру в ході судового засідання за позовом Epic Games.

Читайте також:  Інсайдер: Sony Xperia 1 IV отримає відразу чотири камери по 48 Мп

Втім, за даними аналітичного агентства Statista, чималу частину списку топ – 10 в рейтингу прибутковості App Store (і Google Play) дійсно складають ігри.

Apple

За даними компанії Sensor Tower, в 2020-му фінансовому році геймери збільшили виручку App Store на $45 мільярдів, при цьому більше половини цієї суми припало на США і Китай. Apple отримує до 30% від вартості підписок і внутрішньоігрових покупок — можлива сума доходу бренду в цьому сегменті склала приблизно $13,5 мільярда.

Таким чином, як стверджують зарубіжні ЗМІ, навіть з урахуванням операційних витрат на мобільних іграх Apple заробила більше, ніж франшизи Sony PlayStation і Microsoft Xbox, а також деякі інші геймерські бренди, разом узяті.