Технології

Apple оголосила дату початку продажів смарт-годин Watch Series 7

Apple Watch Series 7

Почекавши кілька тижнів після презентації, американська компанія опублікувала терміни надходження новинок в роздрібний продаж. Всупереч прогнозам скептиків, затримка виявилася не надто великою: оформити попереднє замовлення всі бажаючі зможуть вже на цьому тижні.

Згідно з прес-релізом компанії, Apple Watch Series 7 стануть доступні для попереднього замовлення в цю п’ятницю, 8 жовтня, а в продаж надійдуть 15 жовтня.

У число країн, де аксесуар з’явиться в першу чергу, Apple включила Австралію, Великобританію, США, Німеччину, Францію, Канаду, Китай, Індію, Японію, Мексику, Південну Корею, ОАЕ, Росію, і інші регіони.

Читайте також:  Samsung Galaxy S22 буде компактним смартфоном

При бажанні покупці можуть скористатися послугою Trade-In, обмінявши попередню модель Apple Watch на нові Watch Series 7 з доплатою. Apple також зазначила, що ремінці Solo Loop і Braided Solo Loop можна буде придбати ексклюзивно в магазинах компанії.

У порівнянні з Watch Series 6 дисплей «сімки» збільшився в розмірі на 20%, а його яскравість зросла на 70%. Крім того, гаджет отримав більш міцне захисне скло і прискорену на 33% зарядку в порівнянні зі своїм попередником. Крім того, зміни торкнулися інтерфейс гаджета, ціна якого стартує з позначки в $399.