Авто

Honda показала перші фотографії нового Civic Type R

Honda

Компанія Honda поділилася фотографіями Civic Type R наступного покоління і оголосила, що світову прем’єру хот-хетч відсвяткує в наступному році.

Поки ж конструктори готуються до тестів на Нюрбургрингу, а знімки закамуфльованого прототипу демонструють еволюційні зміни зовнішності і мінімум відмінностей від звичайної «громадянської» п’ятидверки.

Нинішній Honda Civic Type R (FK8) випускається з 2017 року. У рух хечтбек приводить “турбочетвірка” 2.0 потужністю 320 кінських сил і 400 Нм крутного моменту.

Honda

Через шестиступінчасту “механіку” тяга двигуна йде на передні колеса, і повнопривідною машину в Honda робити не збиралися, тому що це збільшить масу і спричинить за собою купу інших проблем аж до серйозного подорожчання.

Читайте також:  Автомобіль Apple: з'явилася інформація про угоду з Toyota

Швидше за все, Civic Type R збереже компоновку і двигун, але виявиться трішки могутніше. Чутки про гібридну силову установку з двома електромоторами, як у NSX, поки не підтверджуються.

Свого часу Ford відмовився від схожої схеми на Focus RS багато в чому через її економічну недоцільність. Характерні три вихлопних патрубка з резонатором в центрі є і на новій машині.

Прем’єра “зарядженої” п’ятидверки відбудеться наступного року. Вона отримає інтер’єр в новому стилі, переналаштовані підвіску і диференціал підвищеного тертя. Крім того, в Європі хот-хетч виявиться останньою негібридною моделлю Honda.