Технології

Експерти: 90% HDMI-кабелів не відповідають стандарту якості

HDMI

Федеральне мережеве управління Німеччини спільно з іншими європейськими організаціями провело тестування HDMI і антенних кабелів, представлених на роздрібному ринку.

Як виявилося, більшість з них не відповідає стандартам і може викликати зниження якості зображення і перешкоди в роботі іншої електроніки.

Як відзначають представники німецьких, нідерландських і швейцарських відомств, за останні 9 років якість подібної продукції помітно знизилася.

Тільки 11% з 30 протестованих коаксильних і 11% з тієї ж кількості HDMI-кабелів різних брендів довжиною від 1,5 до 3 метрів, придбаних в роздробі, відповідали встановленим стандартам електромагнітної сумісності (ЕМС).

Читайте також:  Власники Apple Watch Series 7 скаржаться на зниклі додатки

Недотримання цих вимог може привести до виникнення перешкод і негативно позначитися на якості передачі сигналу Wi-Fi, а також на роботі пристроїв з модулями Bluetooth і периферії, що підключається по радіоканалу 2,4 ГГц.

Регулятори поки не назвали марки протестованих кабелів, але відзначили, що в цілому висока вартість не може вважатися показником якості.

Разом з результатами дослідження відомства опублікували список рекомендацій щодо посилення сертифікації кабельної продукції на території Євросоюзу.