Технології

MediaTek знову обійшла Qualcomm на ринку мобільних процесорів

MediaTek

Аналітики Counterpoint Research опублікували новий звіт, присвячений поширеності брендів мобільних процесорів у другому кварталі 2021-го.

Лідером індустрії знову стала компанія MediaTek, яка не тільки зуміла обійти головного конкурента, але і встановила власний рекорд присутності на мобільному ринку.

Мобільні процесори

Вперше в історії індустрії MediaTek взяла під контроль понад 40% ринку мобільних чіпів, хоча ще кілька місяців тому цей показник становив 37%, а в аналогічному періоді минулого року — лише 26%. Другий рядок займає Qualcomm, на частку якої припадає 28%, що на 4% менше показників 2020-го.

Частка Apple, що розмістилася на третьому місці, склала 14%. Четверту позицію в рейтингу зайняв чіпмейкер Unisoc (9%), що на 5% більше, ніж у другій половині минулого року. У п’ятірку лідерів потрапила і Samsung (7%), а ось показники HiSilicon знизилися до 3%, хоча ще рік тому становили близько 16%.

Мобільні процесори

При цьому лідером на ринку процесорів з підтримкою 5g залишається Qualcomm. Компанія зуміла збільшити свою присутність в цьому сегменті з 29% до 55%. Це, на думку аналітиків, дозволить компанії повернутися на вершину рейтингу в найближчі кілька кварталів.