Авто

Бюджетний кросовер Dacia став найбільш продаваним електромобілем

Duster

Бюджетний кросовер Dacia Spring став найбільш продаваним електромобілем в Італії за підсумками вересня. Новинка румунської фірми розійшлася тиражем 1876 примірників, випередивши Fiat 500 Elettrica (1289 штук) і Tesla Model 3 (999 штук).

Частка повністю електричних моделей в загальному обсязі продажів нових автомобілів на італійському ринку досягла восьми відсотків, в той час як помірні і заряджаються гібриди вибирають 36,5 відсотка покупців.

Успіх Dacia Spring в Італії пояснюється в першу чергу низькою ціною: електромобіль коштує від 19 900 євро, але з урахуванням субсидій покупцеві кросовер обійдеться всього в 15 740 євро.

Читайте також:  Водневий Toyota Mirai встановив новий рекорд по дальності ходу

При цьому бестселером сегмента електрокар “дочки” Renault став на падаючому ринку: через дефіцит мікрочіпів загальні продажі нових машин в Італії у вересні скоротилися на третину до 105 тисяч штук.

Автомобілі зі звичайними бензиновими і дизельними двигунами складають всього 44,1 відсотка від загального обсягу реєстрацій, і їх частка поступово зменшується. Зростає попит на бітоплівние версії на пропан-бутані (9,4 відсотка продажів), а на автомобілі на метані припадає два відсотки попиту.

Якщо Dacia Spring буде продаватися в останньому кварталі 2021 року настільки ж успішно, то у бюджетної моделі є шанс увійти в трійку найпопулярніших електрокарів на італійському ринку за підсумками року.

Читайте також:  Ford побудує чотири нових заводи і вкладе 7 млрд доларів у виробництво електрокарів

На даний момент лідером є Fiat 500 (7859 штук), на другій сходинці — Smart Fortwo (4557 штук), на третій — Tesla Model 3 (4432 штуки). Кросовер румунської марки поки сьомий з результатом 2497 одиниць.

Джерело: Vai Elettrico