Авто

Ford пообіцяв солідні знижки, щоб уникнути відтоку клієнтів

Ford

Ford пообіцяв солідні знижки, щоб уникнути відтоку клієнтів. Як розповів порталу Cars Direct один з дилерів “блакитного овалу”, виробник готовий надати дисконт у розмірі 2000 доларів всім американським покупцям, у яких є підтверджене замовлення на автомобіль 2021 модельного року. Скористатися знижкою можна, якщо клієнт готовий вибрати машину з наявності, причому пропозиція буде діяти в США до 1 листопада.

Акція Ford не є рекламною, але «блакитний овал» вже повідомив про неї всіх американських дилерів, і офіційні представники марки будуть явно зацікавлені скористатися спецпропозицією.

Читайте також:  У США назвали найкращі кросовери року

Справа в тому, що прийом замовлень на автомобілі 2021 модельного року завершився кілька місяців тому, і якщо Ford буде затримувати поставки через брак напівпровідників, є ризик, що клієнти підуть до конкурентів або зовсім відмовляться від покупки.

Пообіцявши знижку в 2000 доларів, дилери зможуть продати автомобілі з наявності, зберігши і клієнта, і репутацію автогіганта.

Хоча дисконт в 2000 доларів може підсумовуватися з іншими знижками, без нюансів не обійшлося. Акцією не вдасться скористатися при покупці найпопулярніших моделей-Bronco, Maverick, F-150 Tremor і F-150 Lightning, а також E-Transit.

Це легко пояснити, оскільки вищеназваних автомобілів або зовсім немає в наявності у дилерів Ford, або попит на них настільки високий, що вдаватися до знижок немає потреби.

Читайте також:  Lucid Air офіційно став самим далекобійним електромобілем

Точкові знижки – не єдиний метод підвищення лояльності клієнтів. Раніше маркетологи Ford намагалися вибачитися за затримку поставок позашляховиків Bronco, пропонуючи покупцям улюблені алкогольні напої і втішні подарунки.