Авто

Ford збільшить автономність електрокара Mustang Mach-E

Mustang Mach-E

Фірма Ford збільшить автономність електрокара Mustang Mach-E: за даними інсайдерів з однойменного форуму, надбавка складе близько трьох відсотків, що еквівалентно величинам від 10 до 16 кілометрів.

Підвищення “далекобійності” кросовера вдасться досягти за рахунок апгрейда батарей — корисна ємність акумуляторів зросте на ті ж три відсотки. Крім того, в 2022 модельному році поміняються опції і оснащення Ford Mustang Mach-E.

Представники Ford прийдешній апгрейд не коментують, але джерело з порталу MachEForum розкрило технічні подробиці. Очікується, що тягова батарея Mustang Mach-e Standard Range буде вміщати 70 кіловат-годин (було 68 кіловат-годин), а більш «далекобійна» версія Extended Range отримає осередки ефективної ємністю 91 кіловат-годину (а не 88 кіловат-годин).

Читайте також:  Найбільший кросовер Volkswagen отримав спортивний обвіс

Загальна ємність не уточнюється, але схоже Ford збереже ті ж акумулятори на 75,7 кіловат-години і 98,8 кіловат-години відповідно, а прогресу вдасться досягти за рахунок програмних засобів.

Якщо інсайдерська інформація вірна, то базовий задньопривідний Mustang Mach-E зможе проїжджати 381 кілометр (надбавка в 11 кілометрів), повнопривідна модифікація — 350 кілометрів (+10 км); задньопривідний кросовер зі збільшеною батареєю — 499 кілометрів (+16 км), а повнопривідний з тим же акумулятором — 450 кілометрів (+15 км). Топ-версія California Route повинна буде проїхати без підзарядки 507 кілометрів (+16 км).

Уточнюється, що точні дані автономності для модернізованого сімейства Mustang Mach-E можуть незначно відрізнятися, адже кросоверам Ford ще належить пройти офіційні випробування за стандартом EPA.

Читайте також:  Ford зменшить потужність Mustang з двигуном V8 5.0

Вся інформація повинна бути оприлюднена в найближчі тижні, адже за неофіційними даними збірку вдосконалених електромобілів почнуть в кінці листопада.

Джерело: MachEForum