Політика

Зеленський не визначився з другим терміном

Зеленський

Глава держави точно допрацює до кінця каденції, якщо достроково виконає всі свої обіцянки.

Президент Володимир Зеленський досі не визначився, чи піде він на другий термін. Про це він сказав на брифінгу в Трускавці за підсумками зустрічі з фракцією Слуга народу в неділю, 3 жовтня.

“Я нічого не вирішив щодо другого терміну. ​​Про те, що я піду, коли я виконаю всі обіцянки, я говорив трохи про інше. У нас була статистика, ми виконали 30-35% наших обіцянок і нашої програми, і вже половина терміну пройшла. Я сказав, що якщо ми з вами не будемо швидко працювати, особливо в Верховній Раді, тому що та статистика стосувалася саме роботи на законодавчій основі, якщо нам постійно будуть говорити, що це суперечить регламенту, і якщо буде постійно політичний спам через тисячі поправок, ми не встигнемо це зробити. А я хочу зробити все і встигнути все, що я пообіцяв”, – сказав глава держави.

Читайте також:  У США назвали причину перемоги талібів в Афганістані

Зеленський додав, що це також не означає, що якщо він встигне це зробити за 4,5 року, то піде за півроку до кінця своєї каденції.

“Ні, я до кінця точно попрацюю”, – запевнив президент.

Нагадаємо, в травні 2020 року Зеленський вперше заговорив про другий термін президентства, хоча перед виборами обіцяв, що балотується на один термін. В результаті глава держави вирішив, що однієї президентської каденції йому не вистачить.