Технології

Apple дозволила оцінювати свої додатки в App Store

App Store

Після виходу iOS 15 у користувачів з’явилася можливість залишати відгуки в App Store не тільки до програм сторонніх розробників, але і до додатків самої Apple. Багато тут же скористалися корисною функцією – і судячи з поточних рейтингів, компанії є над чим попрацювати.

Відразу після запуску нововведення користувачі почали активно залишати рецензії на сторінках з фірмовими програмами — раніше така можливість у них була відсутня.

Читайте також:  Ілон Маск: «Нова версія автопілота підірве вам мозок»

Хоча їх кількість поки не надто велика, більшість додатків компанії отримало низькі оцінки. Так, клієнт сервісу Apple Music, набрав всього 3,7 бала з 5 можливих за підсумками близько 300 відгуків.

Apple

У свою чергу, у Apple Podcasts всього дві зірки, а у Apple News трохи більше — 2,3. Більш високим рейтингом можуть похвалитися “голосові замітки» і “Погода”, які на даний момент набрали 4 і 3,7 бала відповідно. Системні програми “Телефон» і “повідомлення” і зовсім не підлягають оцінці через їх відсутність в App Store.

Імовірно рішення Apple пов’язане з тиском розробників сторонніх додатків, які не можуть приховувати отримані оцінки та відгуки. Сама компанія рейтинги фірмового софта поки не прокоментувала.