Технології

Макрокамера iPhone 13 Pro замінює дороге обладнання для перевірки очей

iPhone

Однією з фішок iPhone 13 Pro і 13 Pro Max став режим макрозйомки на ультраширококутну камеру. Багато хто вважає це малокорисною функцією, але тільки не офтальмолог Томмі Корн з Сан-Дієго, Каліфорнія. За його словами, це вкрай зручний інструмент для перевірки очей пацієнтів.

Ультраширококутна камера в iPhone 13 Pro і 13 Pro Max автоматично перемикається в макрорежим і здатна фокусуватися на об’єктах з відстані в 2 см.на відміну від більшості конкурентів, де для цієї мети використовується окремий модуль низького дозволу, тут зйомка ведеться на якісний 12-мегапіксельний сенсор.

Читайте також:  Spotify запустив функцію «Синтез» для створення загальних плейлистів

За словами Томмі Корна, за допомогою iPhone 13 Pro Max він тепер може робити високодеталізовані знімки очей пацієнтів без використання складного обладнання. Такий метод виявився куди простіше і швидше.

iPhone 13 Pro

Як приклад Корн навів випадок з пацієнтом, якому пересадили рогівку, через що йому постійно потрібно спостерігатися у лікаря для відстеження процесу загоєння. Як виявилося, iPhone 13 Pro Max відмінно справляється з цим завданням, дозволяючи швидко зробити знімок ока і вивчити його.

«На цьому тижні я використовував iPhone 13 Pro Max для макрозйомки очей. Я був вражений результатом. Це стане інновацією в області догляду за очима і телемедицини. З нетерпінням чекаю, що з цього вийде», — розповів Томмі Корн.

Читайте також:  Ціна Xiaomi Mi Pad 5 в Європі буде сильно відрізнятися від китайської

За словами офтальмолога, iPhone 13 Pro Max — це професійна камера з додатком телефону на додачу.