Технології

Флагманський Google Pixel 6 буде лише трохи дорожче Pixel 5

Google Pixel 6 Pro

У мережі з’явилася інформація про ціни і кольорах ще не вийшли смартфонів серії Pixel 6 від Google на європейському ринку. У своєму повідомленні джерело посилається на представника великого оператора стільникового зв’язку в Європі, що володіє цими даними.

Хоча очікується п’ять колірних варіантів для обох моделей флагманської серії, включаючи червоний, зелений, чорний, сріблястий і золотистий, на європейському ринку будуть доступні не всі з них.

Читайте також:  Названо ключові характеристики флагманської відеокарти Intel Arc

Джерело запевняє, що у Франції смартфони надійдуть у продаж в трьох кольорах, а в деяких країнах ритейлери говорять поки тільки про двох — Carbon (чорна) і Fog (Зелена).

Щодо цін інформатор повідомляє, що базова версія Pixel 6 надійде в продаж за ціною €649, що всього на €20 дорожче, ніж торішня модель. Звучить вкрай цікаво, адже в новинках очікується флагманське залізо, чим не міг похвалитися Pixel 5.

За словами джерела, європейський цінник Pixel 6 Pro складе €899. Така різниця, ймовірно, пояснюється наявністю в «прошці» телеоб’єктиву в основній камері, модуля зв’язку (UWB) і екрану з підтримкою частоти оновлення 120 Гц.

Читайте також:  Spotify запустив функцію «Синтез» для створення загальних плейлистів

Очікується, що презентація лінійки Pixel 6 відбудеться 19 жовтня, а в продаж флагмани надійдуть 28 жовтня.