Технології

В пошуковик Google додали комп’ютерний зір та інші корисні функції

Google IOS

Розробники пошукової системи Google інтегрували в неї відразу кілька нових можливостей, які спрощують взаємодію з сервісом і роблять пошук інформації більш ефективним. Крім того, компанія провела редизайн головної сторінки пошуковика.

У пошуковій видачі Google тепер будуть відображатися зображення, супроводжуючи текстовий опис посилань. На думку представників компанії, така схема сприяє більш ефективному споживанню інформації. Завдяки оновленому алгоритму, побудованому на базі нейронної мережі Google MUM, на сторінках також стали доступні кілька нових інструментів.

Читайте також:  WhatsApp незабаром перестане працювати на старих смартфонах

Google

Наприклад, для ряду запитів будуть доступні розділи «що потрібно знати», де буде розміщена коротка вичавка інформації за аналогією з розділом «користувачі також запитують». Крім того, можна буде уточнити параметри пошуку, додавши до запиту конкретні фрази або пов’язані з темою слова.

Google Lense

Нарешті, Google оновила інструмент для візуального пошуку Google Lense на базі штучного інтелекту, який тепер доступний для десктопної версії браузера Chrome. Спочатку скористатися нововведенням зможуть тільки жителі США, але пізніше очікується розширення географії корисної функції.

При перегляді сторінок в Google також з’явиться можливість пошуку по виділеному фрагменту зображення, при цьому закривати активну вкладку не буде потрібно. Заодно розробники компанії оптимізували роботу Сервісу на мобільних пристроях, пообіцявши додати ще більше нових функцій найближчим часом.