Авто

Перераховано небезпечні автомобілі для пасажирів, що сидять ззаду

Пасажири

Американське видання Consumer Reports опублікувало рейтинг автомобілів, які найбільш і найменш безпечні для пасажирів, що сидять ззаду.

Моделі оцінювали за шістьма критеріями: наявність нагадування про непристебнуті ремені безпеки, конструкція підголівників, наявність просунутих підголівників із захистом від хлистових травм, зручність кріплень дитячих сидінь, зручність установки бустера і попередження для пасажирів.

Експерти перерахували машини, які в найменшій мірі захищають пасажирів ззаду. До таких віднесли седан бізнес-класу Genesis G80 2021 модельного року, який набрав всього 24 бали з 100 можливих за безпеку пасажирів на другому ряду, а також новий компактний кросовер Volkswagen Taos 2022 модельного року, який заробив 31 бал.

Читайте також:  Tesla знову відклала старт виробництва Roadster і Semi

Низькі оцінки також отримали Jeep Grand Cherokee L, Hyundai Santa Fe, Tucson і мінівен Kia Carnival.

У список найбільш безпечних моделей потрапили повнорозмірний Toyota Sienna (69 балів), Nissan Rogue/X-Trail нового покоління (66 балів) і Ford Bronco Sport (61 бал).

З числа автомобілів 2022 модельного року виділили Nissan Pathfinder і Honda Civic, які набрали по 66 балів, а також кросовер Mitsubishi Outlander, оцінка якого склала 52 бали.

На початку 2021 року американський страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) представив альтернативний рейтинг безпеки автомобілів, складений за результатами краш-тестів.

Всього в рейтинг найбезпечніших автомобілів 2021 року потрапили 49 моделей, у тому числі Audi A6, Cadillac XT6, Lexus NX, Volvo S60, Ford Explorer, Honda Accord, Kia K5, а також Nissan Maxima, Mazda CX-5 і Toyota Sienna.