Авто

Подивіться на «кладовище» нових позашляховиків General Motors. Їх кинув гнити в поле сам виробник

GM

Жителі американського штату Мічиган недалеко від міста Флінт виявили величезне поле, заставлене новими автомобілями General Motors. На імпровізованому “кладовищі” знаходяться кілька сотень пікапів Chevrolet Silverado і GMC Sierra.

Стихійна стоянка виникла через те, що автовиробник не може доукомплектувати транспортні засоби, що зійшли з конвеєрів.

Як і багато інших виробників, концерн General Motors зіткнувся з дефіцитом напівпровідників. Брак мікрочіпів не дозволяє компаніям завершити складання автомобілів.

Читайте також:  Tesla Model 3 провалила тест на запобігання зіткнення з велосипедистами

“Кладовище GM” виникло з цієї ж причини. Фахівці не можуть доукомплектувати машини, зібрані на заводі Flint Assembly. При цьому представники концерну не називають точну кількість автомобілів, які очікують поставки компонентів. Судячи з фотографій, поле заполонили сотні нових пікапів Chevrolet Silverado і GMC Sierra.

Через кризу мікрочіпів автозавод Flint Assembly вже призупиняв роботу минулого місяця. Тоді складання нових автомобілів припинили на тиждень.

У той же час представники GM заявляють, що роблять все можливе, щоб підтримувати виробництво нових машин в умовах дефіциту комплектуючих. За їх словами, припарковані в полі автомобілі, будуть готові до продажу в найкоротші терміни, відразу після надходження мікрочіпів.

Читайте також:  Mercedes-Benz випустив колекцію одягу з подушок безпеки

У середині вересня закриття заводу STMicroelectronics в Малайзії призвело до появи «чорного ринку» мікрочіпів. Вартість компонентів на ньому в 300 разів перевищує офіційні ціни. Причому оплатити товар можна тільки готівкою.

Джерело: MLive.com