Авто

Шпигуни сфотографували потужний Aston Martin DBX

Aston Martin DBX S

У розпорядженні порталу Motor1.com виявилися шпигунські фотографії “зарядженого” Aston Martin DBX S, який стане найпотужнішим кросовером в гамі.

З чуток, в рух новинку приводить 12-циліндровий двигун потужністю близько 700 кінських сил: припущення про більш потужний двигун було зроблено на основі зовнішніх відмінностей S-версії від стандартного Aston Martin DBX з V8 під капотом. Так, наприклад, у “зарядженого” кросовера чотири патрубка вихлопної системи замість стандартних двох і великі повітрозабірниками для більш ефективного охолодження моторного відсіку.

Читайте також:  Lotus розповів про новий суперкар Emira

Поки ж Aston Martin випускає DBX з безальтернативною «турбовісімкою» об’ємом 4,0 літра від Mercedes-AMG, який поєднується з дев’ятидіапазонним автоматом.

Двигун розвиває 550 кінських сил і забезпечує автомобілю розгін до 100 кілометрів на годину за 4,5 секунди. Що ж стосується DBX S, то, з великою часткою ймовірності, його оснастять або 12-циліндровим двигуном на 700 сил або V8, форсованим до 730 кінських сил.

Aston Martin DBX S

Фото: Motor1.com

Таким чином, в осяжному майбутньому DBX обзаведеться трьома новими модифікаціями, однією з яких буде згадана «заряджена» версія, а другий — гібрид з можливістю підзарядки від розетки.

Останній з’явиться на ринку в 2024 році і буде комплектуватися установкою на базі V8 4.0 і електромотором. Що ж стосується третьої версії, то її довго чекати не доведеться: до кінця року повинен дебютувати DBX з гібридною установкою на базі рядної 3,0-літрової «турбошестерки» в поєднанні з тим же дев’ятидіапазонним автоматом і повним приводом від Mercedes-AMG.

Читайте також:  Honda показала перші фотографії нового Civic Type R

Aston Martin DBX S

У Aston Martin DBX з’являться і нові варіанти кузова, в тому числі «з більш агресивним стилем». Швидше за все, кросовер отримає купеподібний варіант і довгобазну модифікацію. Таким чином, до 2024 року Aston Martin DBX перетвориться на ціле сімейство з шести різних версій.

Джерело: Motor1.com