Авто

Tesla пред’явила клієнту позов на 19 мільйонів гривень за критику в соцмережах

Tesla

Tesla подала в суд на свого колишнього клієнта з Китаю на ім’я Хан Чао, який негативно відгукувався про американську марку в мережі. Про позов “Тесли”, сума якого становить 5,05 мільйона юанів (19,6 мільйона гривень) стало відомо з документів, які китаєць опублікував у місцевій соцмережі Weibo. Це не перший конфлікт сторін: до цього Хан Чао виграв позов проти Tesla на мільйон юанів за продаж свідомо дефектного електрокара.

Як повідомляє South China Morning Post, в травні 2019 року Хан Чао придбав у Tesla стару Model S.

Читайте також:  Ford вибачився за затримку Bronco за допомогою гамаків

На сайті стверджувалося, що автомобіль не брав участь в аваріях і не має ніяких серйозних пошкоджень, проте вже через пару місяців електрокар почав видавати дивні звуки і раптово вимкнувся прямо на дорозі. У відповідь на скаргу ПрАТ Tesla запропонувала замінити дефектні деталі, але надавати йому новий автомобіль відмовилася.

Хан відправив Tesla на оцінку третій стороні, яка виявила ознаки ДТП: сліди різання і зварювання на бічних панелях. У підсумку клієнт вирішив подати до суду. Адвокати Tesla заперечували факт шахрайства і заявляли, що аварія була незначною, проте суд визнав, що надання цієї інформації могло вплинути на рішення ПрАТ купити Model S, і став на бік позивача.

Читайте також:  BMW iX першим з електрокарів отримав «діамантові» динаміки

Виробника зобов’язали виплатити покупцеві мільйон юанів: сюди увійшла вартість електрокара, а також компенсація на суму, в три рази перевищує ціну Tesla.

Однак на цьому тяжба не закінчилася. Після виплати Китайський підрозділ Tesla подав зустрічний позов проти Хан Чао вже на 5,05 мільйона юанів. Чоловіка звинуватили в наклепі і нанесенні збитку репутації компанії: в соцмережах він не раз називав Tesla «шарлатанами» і «сміттєвою компанією», яка займається шахрайством. Це сприяє формуванню негативного іміджу компанії, йдеться в позові. Причому Tesla вимагає від ПрАТ не тільки матеріальної компенсації цього збитку, але і публічних вибачень.

Читайте також:  Екс-глава компанії Nissan назвав її «нудною і посередньою»

“Навіть якщо я є жертвою, я не можу сказати про вас поганого слова і повинен виплатити п’ять мільйонів в якості компенсації?”,- написав Хан У Weibo у відповідь на звинувачення.

У травні нинішнього року норвезький суд визнав Tesla винною в навмисному зниженні параметрів електрокарів після оновлення програмного забезпечення. Власники масово скаржилися на те, що у старих Tesla Model S і Model X з батареєю на 85 кіловат-годин різко знизився запас ходу, а також швидкість Експрес-зарядки на станціях Supercharger.