Технології

iOS-користувачі платять $ 2,99, щоб відключити швидкі сайти від Google

Google IOS

Виявляється, технологія Google по прискореному запуску веб-сторінок на мобільних пристроях (AMP) не користується великою популярністю серед власників iOS-техніки. Більш того, вони навіть готові купувати платний додаток, аби не бачити AMP-сторінки в пошуковій видачі.

Недавно, 27 вересня, iOS-розробник Крістіан Селіг був ошелешений, коли його додаток Amplosion піднявся на першу сходинку App Store в категорії «Інструменти». Найдивовижніше, що в магазині воно з’явилося зовсім недавно — 20 вересня.

Читайте також:  Пошуковик Google допоможе налаштувати гітару

Amplosion-розширення для Safari, автоматично перенаправляє користувача на повноцінну версію сайту при відкритті AMP-версії. Останні швидше завантажуються, споживають менше трафіку, їм віддається пріоритет в пошуковій видачі, але разом з тим такі сторінки сильно обмежені в плані функцій в порівнянні з повноцінними версіями.

Amplosion

Не менш дивно і те, що Amplosion-платний додаток з цінником в $2,99. Але і це не завадило йому знайти популярність. Більш того, він зайняв 9-у позицію в рейтингу найпопулярніших платних додатків в App Store. У магазині у нього майже 600 позитивних відгуків і максимально можлива оцінка — 5.0.

За даними аналітичної компанії AppMagic, своєю популярністю Amplosion зобов’язана статті порталу 9to5mac, в якій він названий одним з кращих Safari-розширень для iOS 15 і iPadOS15.