Технології

Названо найгірші паролі 2021-го для захисту свого акаунта

Пароль

Аналітики ресурсу Securitylab опублікували “антирейтинг” користувацьких паролів зі злитих в мережу баз даних. Всі вони не відповідають навіть мінімальним вимогам безпеки, і можуть служити непоганим наочним посібником зі створення більш надійного захисту свого ПК або смартфона.

Пароль

За статистикою, що включає витоку з осені 2020 — го по сьогоднішній день, найчастіше користувачі віддавали перевагу нехитрому паролю «password» – в хакерських базах даних він згадується більше 4,6 мільйона разів.

Читайте також:  Приватний астронавт зняв Землю з космосу на iPhone [ФОТО]

Далі за списком розташувалися не менше банальні комбінації цифр 123456 і 12345678. Крім того, десятки тисяч людей використовували в якості пароля слова bigbasket і junkboat.

Пароль

Експерти також проаналізували Популярність паролів за кількістю символів. У лідерах-8-символьні комбінації, що, на думку фахівців, пов’язано з політикою багатьох сайтів, що вимагають саме таку кількість знаків при створенні акаунта.

Комбінації з 9 і більше знаків користувачі, за даними дослідження, створюють набагато рідше.

Всього фахівці вивчили близько 41 мільйона записів, при цьому унікальними виявилися лише трохи більше половини паролів (близько 21 мільйона). Ознайомитися з топ – 100 найбільш популярних комбінацій можна за цим посиланням.