Авто

Блогер вирішив заплатити за Lamborghini купюрами в 1 долар. Ось, що з цього вийшло

Lamborghini

Блогер Доусон Герлі, ведучий YouTube-канал по під ніком BigDawsTV, з дитинства мріяв про власну Lamborghini. У тому числі за допомогою каналу, на якій підписані більше семи мільйонів чоловік, йому нарешті вдалося накопичити достатньо коштів, щоб купити старий Huracan вартістю 220 тисяч доларів.

Однак зробити це він вирішив незвичайним способом: заплатити за італійський суперкар Герлі зібрався за допомогою однодоларових купюр.

Блогер підозрював, що зіткнеться зі складнощами в процесі, проте вони перевершили його очікування. Проблеми виникли вже на стадії зняття готівки: виявилося, що в банках просто немає такої кількості купюр потрібного гідності.

Читайте також:  Представлений новий Subaru WRX

Кожне сховище вміщало максимум 100 тисяч однодоларових банкнот, так що Доусону довелося відвідати три відділення. Отримавши готівку, блогер упакував її в коробки, якими заповнив багажник свого Chevrolet Tahoe.

Потім блогер відправився вибирати відповідний Lamborghini з наявних в окрузі. У першому ж автосалоні йому підвернувся ідеальний Huracan в зеленому кольорі кузова з невеликим пробігом, проте виявилося, що там взагалі не приймають готівку. Після цього Герлі відвідав ще два найближчих дилерських центри, але безрезультатно.

Незважаючи на три невдалих поїздки поспіль, блогер вирішив не впадати у відчай завчасно. Вже наступного ранку його пошуки увінчалися успіхом: він знайшов білий Huracan з кастомними колісними дисками, за який приватний продавець просив 220 тисяч доларів. Спочатку продавець поставився до коробок з готівкою з підозрою, але в підсумку все ж погодився на угоду.

Читайте також:  Toyota розкрила дату прем'єри пікапа Tundra нового покоління

Однак на цьому складності не закінчилися. Найближчі банки не хотіли приймати більше 100 тисяч купюр цінністю в один долар все з тієї ж причини-для них не було місця в сховищі. У підсумку продавцеві довелося покататися по різних відділеннях, за що він отримав від блогера п’ять тисяч доларів зверху.