Авто

В автомобілях Toyota почали використовувати рослинний біопластик

Біоінженерний пластик Durabio

Toyota почала використовувати новий матеріал-біополімерний полікарбонат Durabio, розроблений компанією Mitsubishi Chemical в якості замінника скла.

Його особливість полягає в тому, що для виробництва використовується не синтетичний, а органічний вихідний продукт — Ізосорбід. Першим автомобілем в лінійці Toyota, який отримав деталь з такого матеріалу, став водневий Mirai.

Це перший приклад застосування Durabio на серійному автомобілів Toyota. На першому етапі біопластик буде використовуватися для виготовлення однієї деталі — панелі управління клімат-контролем для пасажирів другого ряду.

Читайте також:  Перераховано небезпечні автомобілі для пасажирів, що сидять ззаду

Автовиробник зазначає, що по міцності і стійкості до подряпин він не поступається звичайному пластику. Надалі кількість елементів, виготовлених з біопластика, збільшиться.

Біоінженерний пластик Durabio

Durabio не є біорозкладаним і відноситься до полімерів рослинного походження — його виробляють з глюкози, яку спочатку перетворюють в сорбідол, а потім в Ізосорбід.

Mitsubishi Chemical періодично вносить зміни до складу матеріалу, щоб поліпшити його характеристики. Однак вже зараз Durabio більш стійкий до механічних впливів і ультрафіолету, ніж звичайні полімери, що містять шкідливий для здоров’я бісфенол А.

Ще в 2017 році повідомлялося, що рослинним пластиком зацікавилася інша японська автомобільна марка, Mazda: кросовер CX-5 отримав радіаторну решітку, елементи якої були виконані з цього матеріалу.

Читайте також:  Renault Kadjar нового покоління сфотографували під час тестів

Ще раніше, в 2016 році, Renault застосував Durabio для обробки панелі приладів моделі Clio — все тому, що полімер володіє високими оптичними властивостями і з часом практично не жовтіє.

Тим часом з новими матеріалами експериментують практично всі великі виробники. Наприклад, Volvo вирішила відмовитися від натуральної шкіри і перейти на оббивку з органічної сировини.

Шкода розробила екологічно безпечний матеріал з м’якоті цукрових буряків. А BMW вирішила оцінити перспективи штучної шкіри Deserttex, створеної на основі біополіуретанової матриці з армуючою речовиною з подрібнених волокон кактуса.