Авто

Geely випустить смартфон, який буде конкурувати з Apple і Samsung

Geely

Глава Geely Holding Group Ерік Лі (Лі Шуфу) заснував нову компанію Hubei Xingji Shidai Technology Co. Ltd, що базується в Ухані, яка буде займатися розробкою розумних пристроїв — в тому числі смартфоном преміум-класу.

Поки в цьому сегменті ринку домінують Apple і Samsung. За словами Лі, якому належить 55 відсотків нової фірми, головний тренд майбутнього-створення екосистеми, в яку будуть входити різні пристрої, від автомобілів до телефонів, щоб користувачам було зручніше ними управляти.

Читайте також:  Експерти підрахували економічну вигоду володіння електрокаром

В офіційній заяві Geely повідомляється, що Hubei Xingji Shidai Technology підписала угоду про стратегічну співпрацю із зоною економічного і технічного розвитку Ухані для виробництва мобільних телефонів.

Reuters у свою чергу уточнює, що нові пристрої з’являться на ринку в 2023 році — і вже за перший рік компанія розраховує продати не менше трьох мільйонів смартфонів.

55 відсотків акцій Hubei Xingji Shidai Technology належать особисто Еріку Лі, а решта 45 — Geely. Журналісти з’ясували, що інвестиції в проект становлять 10 мільярдів юанів, що відповідає 1,5 мільярда доларів.

На сьогоднішній день головними гравцями на ринку смартфонів за ціною вище 400 доларів є Apple, частка якої становить 57 відсотків, і Samsung (близько 17 відсотків).

Читайте також:  Ремонтопридатність Samsung Galaxy Watch4 оцінили в iFixit

Джерело: Geely, Reuters