Технології

У популярних додатках для «розумного» будинку знайшли критичні уразливості

Хакери

Нове дослідження в області кібербезпеки показало, що додатки для смартфонів 16 популярних пристроїв для «розумного» будинку містять критичні уразливості, які можуть дозволити зловмисникам отримати доступ до особистого простору користувача.

Оскільки пристрої Інтернету речей (IoT), такі як підключені замки, датчики руху, камери безпеки та інтелектуальні динаміки, стають все більш поширеними в будинках, все більше людей піддаються ризику кібератак. Враховуючи, як багато функцій ми довіряємо таким електронним пристроям, їх безпека повинна знаходитися на найвищому рівні.

Читайте також:  На 3D-принтері надрукували повноцінний житловий район

Фахівці з кібербезпеки піддавали 20 пристроїв безлічі кібератак різного типу, при яких зловмисники прагнуть перехопити повідомлення між сторонами для крадіжки особистих даних, шпигунства або інших злочинних дій. Дослідники виявили, що 16 виробників пристроїв для «розумного» будинку не мають достатньо хорошої системи безпеки для захисту від атак.

Зокрема, фахівці виявили уразливості у Amazon Echo, August lock, камери Blink, камери Google Home, світильників Hue, замку Lockly, камери Momentum, камери Nest, дверного дзвінка NightOwl, Roku TV, замку Schlage, замку Sifely, сигналізації SimpliSafe, замку SmartThings, замку UltraLoq і камер Wyze.

Пристрої від чотирьох виробників-Arlo, Geeni, TP-Link і Ring — виявилися не схильні до атак, проведених дослідниками. Фахівці розкрили уразливості виробникам пристроїв і Apple до випуску своєї роботи. Як підкреслюють дослідники у своїй статті, компанії повинні впроваджувати більш потужні криптографічні реалізації на стороні сервера, щоб запобігти цим атакам.

Читайте також:  Xiaomi пропонує робити фотографії відразу з декількох смартфонів

Кілька виробників вже почали виконувати ці рекомендації, в тому числі Wyze, яка оновила своє супутнє додаток до того, як дослідники представили свої результати на семінарі з експериментів і тестів в області кібербезпеки.