Технології

Характеристики нової телеприставки Xiaomi TV Stick

Xiaomi Mi TV Stick

Нова телеприставка Xiaomi у вигляді HDMI-донгла пройшла сертифікацію Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC), завдяки чому тепер відомий не тільки зовнішній вигляд пристрою, але і його ключові характеристики. З’ясувалося, чим друга версія буде відрізнятися від оригіналу.

Зовні спадкоємець Xiaomi Mi TV Stick нічим не відрізняється від випущеної раніше в цьому році версії. Це все такий же невеликий HDMI-донгл у вигляді флешки і з фірмовим пультом в комплекті.

Читайте також:  На Windows 11 встановили магазин додатків Google Play

Xiaomi Mi TV Stick

Однак в плані технічних характеристик новинка стала помітно краще. Так, в ній використовується процесор Amlogic S905Y4 з чотирма ядрами Cortex A35 і графічним прискорювачем Mali G31 MP2.

Таким чином, вона зможе відтворювати контент в 4K і з частотою 60 кадрів в секунду, чого не вистачало першому поколінню.

Xiaomi Mi TV Stick

Нова телеприставка отримає помітно покращений модуль Wi-Fi, що забезпечує швидкість завантаження по каналу VHT80 до 866,7 Мбіт/с і швидкість віддачі до 300 Мбіт/с по каналу HT40.

Для порівняння, в попередній версії це було 433,3 і 150 Мбіт / с відповідно. Крім того, друге покоління буде підтримувати кодеки AV1, H. 265, VP9 P-2, AVS2 4kp30 і H. 264 і технології HDR10/10+, HLG, Dolby Vision, Dolby Atmos і DTS HD.

Читайте також:  Розкрито системні вимоги Call of Duty: Vanguard

Дата презентації і ціна нової телеприставки поки не повідомляються. Оригінальна Mi TV Stick коштує в Європі €39,99.