Технології

Швидкість зарядки iPhone 13 Pro Max перевірили на практиці

iPhone 13 Pro Max

Новий флагман компанії перевершує попередника в ємності АКБ-але, як виявилося, це не єдина перевага гаджета перед торішньою моделлю. Ентузіасти з’ясували, що смартфон додав і в ефективності зарядки від блоків живлення підвищеної потужності — правда, з деякими застереженнями.

Ємність вбудованого в iPhone 13 Pro Max акумулятора вже відома — вона становить 4352 мАг. При цьому новинка підтримує все той же 20-ватний блок живлення, що і модель попереднього покоління — але як з’ясувалося, алгоритм роботи її контролера живлення працює інакше.

Читайте також:  MacBook Pro (2021) отримає програмну «кнопку Turbo»

Для тестування гаджета блогери підключили його до 96-ватного зарядного пристрою для MacBook Pro на 96 Вт. Менш ніж через 3 хвилини смартфон «розігнався» до споживаної потужності в 26,6 Вт з подальшими осіданнями до 11 Вт.

В результаті всього за півгодини його АКБ набрала 48% ємності, а через годину — 84%. Повна зарядка пристрою зайняла 1 годину і 47 хвилин.

Таким чином, незважаючи на меншу цифру в специфікаціях, iPhone 13 Pro Max фактично підтримує швидку зарядку потужністю до 27 Вт. На думку авторів експерименту, в зв’язці з пристроєм цілком можна використовувати 30-ватний блок живлення для MacBook Air.

Читайте також:  Користувачі «потролили» Apple за рекламу в стилі Xiaomi

Втім, через особливості роботи контролера розраховувати на помітне прискорення процедури зарядки не варто.