Технології

Skype отримає великий редизайн та кілька нових функцій

Skype

Розробники знаменитого додатка розповіли про плани по його апгрейду, і опублікували серію тизерів з демонстрацією майбутніх нововведень. Крім “капітального ремонту” дизайну, Skype стане працювати швидше і обзаведеться новими корисними можливостями.

Microsoft підкреслила, що постійно прислухається до побажань користувачів і в найближчі кілька місяців планує вносити зміни в сервіс.

Skype

Зокрема, буде модифікований інтерфейс режиму відеодзвінків-в Skype з’являться нові теми і стилі оформлення. Всі вікна з іменами учасників конференції будуть розставлені по сітці незалежно від того, активували вони камеру чи ні.

Читайте також:  WhatsApp поліпшить роботу функції голосових повідомлень

Skype

Компанія також планує додати режим “разом”, що поміщає всіх учасників відеозустрічки в один віртуальний простір, а інтерфейс програми буде витриманий в концепції Fluent Design. Крім того, розробники Skype обіцяють значно підвищити продуктивність Android-версії програми і десктопного клієнта.

Skype

Нарешті, Skype отримає спеціальний режим TwinCam, який дозволить транслювати зображення з фронтальної і основної камер смартфона одночасно. Цю функцію компанія планує запустити найближчим часом. Заодно Microsoft пообіцяла додати підтримку сервісу в усі браузери, щоб забезпечити його доступність на якомога більшій кількості пристроїв.