Авто

Dodge презентував новий кросовер Journey

Dodge Journey

Концерн Stellantis, до складу якого входить компанія Dodge, анонсувала старт виробництва кросовера Dodge Journey. Урочиста церемонія випуску першого авто відбулася на спільному підприємстві GAC-FCA в китайському Ханчжоу.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Новинка являє собою модернізований кросовер GAC GS5, який випускається в Китаї з 2018 року.

Поява версії під маркою Dodge є результатом співпраці між концерном Stellantis і китайською компанією GAC. Спільне підприємство працює в Піднебесній уже 11 років і випускає моделі Jeep для місцевого ринку.

Читайте також:  Mercedes-AMG анонсував прем'єру першого електрокара

Але тепер географія буде розширена, а новенькі Dodge Journey з Ханчжоу відправляться підкорювати мексиканських автолюбителів.

Від свого китайського родича Dodge відрізняється іншим оформленням передньої частини, фірмовим декором і набором опцій. Подібна співпраця є взаємовигідною для обох партнерів.

Для GAC це дозволить розширити свою присутність за межами Китаю, а для Stellantis – мінімізувати витрати на розробку нових моделей, причому Journey – це лише перший крок у цьому напрям.