Авто

Для Chevrolet Corvette готують нову версію: перша фотографія

Chevrolet Corvette Z06

Chevrolet Corvette в даний час доступний з базовою «вісімкою» об’ємом 6,2 літра, яка розвиває 502 кінські сили. Однак незабаром гамма поповниться новою, “середньої” версією з приставкою Z06: за неофіційними даними, такий Corvette приводить в рух 625-сильний мотор V8 5.5.

Прем’єра новинки запланована на 26 жовтня, а поки американська марка поділилася першою офіційною фотографією Corvette Z06 без камуфляжу.

Судячи по зображенню, Corvette Z06 отримає ряд зовнішніх відмінностей від базової моделі. Так, новинку можна дізнатися по іншому дизайну переднього обтічника з повітрозабірником іншої форми, бічним воздуховодам і новим накладкам на порогах.

Читайте також:  Представлений новий Subaru WRX

Передбачається, що опціонально для купе запропонують антикрило, хоча на фотографії, поширеній Chevrolet, воно відсутнє.

Corvette Z06 попереднього покоління комплектувався 659-сильним компресорним мотором V8 об’ємом 6,2 літра, в той час як новому Z06 пророкують 5,5-літрову атмосферну «вісімку» меншої потужності — 625 кінських сил.

За конструкцією цей агрегат близький до 4,2-літрового бітурбомотора Blackwing від седана Cadillac CT6-V і здатний розкручуватися до 9000 оборотів в хвилину.

Пару 5,5-літровому V8 складе восьмидіапазонна автоматична коробка передач, яку доопрацюють з урахуванням більш високої потужності.

Крім Z06, для Corvette також готують версії ZR1, Zora і E-Ray. Перший з них, за чутками, стане 900-сильним гібридом і вперше в історії моделі буде повнопривідним. Його дебют запланований на 2023 рік.

Читайте також:  Власникам пожежонебезпечних Chevrolet рекомендують паркуватися подалі від інших машин

Через рік після цього на ринок вийде електричний Corvette E-Ray, а в 2025 році-екстремальна Zora з мотором, що розвиває близько 1000 кінських сил.