Авто

Дизайнер iPhone і iPad буде співпрацювати з Ferrari

Ferrari

Компанія Ferrari і контролюючий її холдинг Exor підписали багаторічний контракт з дизайн-студією Джоні Айва, який до 2019 року займав пост головного дизайнера Apple і працював над виглядом iPhone і iPad.

Після відходу з Apple Айв заснував студію LoveFrom, при цьому IT-гігант залишився одним з її пріоритетних клієнтів. Тепер список компаній, що співпрацюють з LoveFrom, поповнився італійським виробником Ferrari.

На офіційному сайті Ferrari повідомляється про підписання “довгострокового контракту з LoveFrom«, який “об’єднає легендарну продуктивність Ferrari з неперевершеним досвідом команди Джоні Айва, який створював речі, що змінюють світ”. У компанії також додали, що Айв приєднається до ради партнерів холдингу Exor.

Читайте також:  Американський дилер Kia продає старі Bentley, Mercedes-Maybach і іншу екзотику

Подробиці контракту не розголошуються, проте відомо, що він стосується «проектів у сфері предметів розкоші».

“Як власники і колекціонери Ferrari ми дуже раді співпраці з цією видатною компанією і зокрема з її командою дизайнерів під керівництвом Флавіо Манцоні”, — заявили Айв і його партнер по бізнесу Марк Ньюсом.

Забуті концепти: Ferrari Cr 25: прототип з сімдесятих з аеродинамікою сучасних суперкарів

В Apple Айв розробляв дизайн iPod, iPhone, Macbook і Apple Watch. Крім того, він озвучив більшість роликів з анонсами нових продуктів компанії.

Після того, як він покинув Apple, йому пророкували місце генерального директора Ferrari. Однак в 2021 році на цю посаду був призначений Бенедетто Вінья, який в свою чергу брав участь в розробці технології повороту екрану, вперше застосованої в iPhone 4.

Читайте також:  Новий Toyota Land Cruiser 300 будуть випускати без зупинок

Джерело: Ferrari, Bloomberg