Авто

Клієнту Ford привезли розбитий Bronco після місяців очікування. Тепер йому чекати ще рік

Пошкоджений Ford Bronco

Компанія Ford відчуває складнощі з поставками відроджених позашляховиків Bronco. На тлі дефіциту електронних компонентів марці належить виконати понад 120 тисяч замовлень, і терміни очікування ще влітку розтягнулися на наступний рік.

Покупець під ніком Godot75 поділився своєю історією на форумі Bronco 6G: він отримав повідомлення від дилера через трохи більше двох місяців після розміщення замовлення, проте виявилося, що довгоочікуваний позашляховик розбили в процесі транспортування.

Читайте також:  У Великобританії електрокари проїжджають в тиждень більше, ніж машини на бензині

Godot75 оформив замовлення на Bronco в дорогій версії Badlands 15 липня, а 21 вересня дилер Ford надіслав йому повідомлення. До розчарування клієнта, в ньому містилася не Інформація про швидку доставку, а фотографія: у новенького Bronco виявилася пом’ятий дах і рамка лобового скла, а саме скло покрилося тріщинами.

Дилер пояснив, що позашляховик був пошкоджений третьою стороною-транспортною компанією, яка повинна була доставити автомобіль з заводу Ford в автосалон. Після цього Godot75 отримав повідомлення, що його початкове замовлення було скасовано, а натомість розміщено нове. Таким чином, клієнт опинився в кінці черги, а орієнтовний термін очікування зрушився до літа 2022 року.

Читайте також:  В автомобілях Toyota почали використовувати рослинний біопластик

Зрозуміло, такий результат покупця не влаштував, і він вирішив не мовчати. У своєму повідомленні на форумі Godot75 попросив усіх, хто знає когось з Ford, допомогти йому достукатися до топ-менеджерів і домогтися пріоритизації доставки.

“Сподіваюся, клієнти для вас – не безлика купа гаманців, які чекають, коли їх спустошать, а людські істоти, які люблять вашу компанію і заслуговують чогось натомість»,-написав він, після чого історію підхопили західні ЗМІ.

Сам Ford поки не відреагував на проблемну ситуацію. До цього марка вже приймала різні заходи, щоб скрасити покупцям довге очікування, причому вельми незвичайні. Наприкінці серпня їм розіслали «втішні» набори з гамаками, а у вересні дилерам порадили купувати клієнтам алкоголь на їх вибір.

Читайте також:  У США побудують дорогу, яка буде заряджати електромобілі під час руху

У той же час Ford закрив прийом замовлень на Bronco, а затримки пояснив перебоями з поставками електронних компонентів. Крім цього, на виробничі темпи напевно вплинули проблеми зі знімним дахом Bronco, до якості виготовлення якої у багатьох покупців виникли питання.

Джерело: Bronco 6G