Економіка

Назвали ціни на газ для населення в жовтні

Газ

Річні ціни в жовтні залишаться без змін. Вони залишаються набагато вигіднішими, ніж місячні тарифні плани.

Постачальники газу опублікували ціни на газ для населення в жовтні – річні ціни не зміняться. Про це повідомляє ГазПравда.

Відзначається, що річні базові ціни на газ п’ятий місяць поспіль залишаються стабільними і значно вигіднішими, ніж місячні тарифні плани.

“Як і раніше, в залежності від компанії, річна, фіксована ціна “блакитного палива” у вересні буде коливатися від 7,80 до 13,50 грн за кубометр”, – ідеться в повідомленні.

Читайте також:  Зростання ВВП України буде нижчим, ніж очікувалося

Зокрема, найнижчі ціни запропонували Агросинтез Трейдинг (7,80 грн за кубометр), Евод Трейд КП Луцькводоканал (7,88 грн за кубометр), Черкасигаз Збут і Уманьгаз Збут (7,89 грн за кубометр), а також Нафтогаз України (7,96 грн за кубометр).

Водночас найвищі цінники на газ – 13,5 грн за куб – встановили Чернівецька обласна енергопостачальна компанія, Житомирська обласна енергопостачальна компанія та Херсонська обласна енергопостачальна компанія.

У середньому більшість компаній встановили ціни до 9 грн за кубометр.

Річна базова ціна діє із травня 2021 по квітень 2022 року.

Постачальники можуть змінювати тільки в бік зниження. На фіксовані ціни споживачів перевели автоматично, але, за бажанням, користувачі можуть вибрати й інші тарифні плани: місячні чи сезонні.