Технології

Apple уточнила особливості роботи дисплея iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro і Pro Max обзавелися дисплеями з частотою оновлення 120 Гц — але як з’ясувалося, скористатися їх перевагами не так просто. На сайті Apple з’явилася документація з поясненням, які саме Додатки підтримують фішку нових флагманів.

Як стверджує компанія, розблокувати підтримку режиму адаптивної частоти оновлення ProMotion повинні самі розробники мобільного софта за допомогою змін у файлі .plist. Їм достатньо додати один ключ, щоб зняти обмеження кадрової частоти з роботи додатків при їх запуску на топових версіях iPhone.

При цьому Apple відзначає, що за замовчуванням 120-герцевий режим доступний і без оновлення коду, але лише в разі внесення змін самими розробниками може бути гарантована нативна підтримка підвищеної частоти.

Читайте також:  Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 обзавівся повноцінним браузером

Крім того, вендор пообіцяв найближчим часом випустити нову версію iOS 15, в якій буде виправлений баг движка Core Animation. Через нього деякі додатки зіткнулися з істотним падінням продуктивності. Майбутній апдейт повинен позитивно вплинути на роботу «постраждалих» програм та ігор, але дату виходу прошивки Apple поки не розкриває.