Авто

Відео: Toyota випробувала нову Tundra, скинувши з висоти 200-кілограмовий вантаж

Toyota Tundra

Toyota піддала новий пікап Tundra жорсткому випробуванню – в кузов вантажівки скинули з висоти чотирьох метрів вантаж масою 500 фунтів (227 кілограмів).

Екстравагантний тест повинен прорекламувати нове покриття кузова з композиту SMC-поверхня зроблена з багатокомпонентного матеріалу, який за оцінкою Toyota міцніше, витривалішими і довговічніше сталі, а також краще протистоїть ударам, вм’ятин і іржі.

Toyota в рекламних цілях скинула в кузов нової Tundra двигун в ящику, і композитна платформа витримала удар. На перший погляд, стрес-тест не призвів до деформації рами або пошкоджень підвіски, хоча фотографій вантажівки після випробування не опубліковано, так що судити напевно неможливо.

Читайте також:  Mazda CX-5 оновився і став повнопривідним за замовчуванням

Для японського автовиробника було важливо підтвердити міцність композитного кузова, адже для повнорозмірних пікапів це нова технологія.

Тільки преміальний вантажівка GMC Sierra пропонує кузов з багатокомпонентних матеріалів, а у решти американських пікапів платформа зроблена з традиційних сплавів сталі та алюмінію. Стрес-тести вантажних платформ вже організовували Chevrolet і Honda — в рекламних цілях в кузов скидали шлакоблоки і великі камені.

Хоча нова Toyota Tundra не поступається суперникам за ключовими характеристиками, продажі моделі будуть залежати від стартової ціни. Американські журналісти вважають, що ціни на пікап з негібридною силовою установкою і стандартною довжиною колісної бази будуть починатися з 36 тисяч доларів.