Технології

Дефіцит напівпровідників досяг рекордних значень

Напівпровідники

Аналітики Susquehanna Financial Group поділилися невтішними даними про ситуацію з доступністю напівпровідників. За їх словами, терміни очікування продукції знову зросли і досягли рекордних показників.

2021 рік став одним з найскладніших для виробників електроніки і компонентів по всьому світу. У липні повідомлялося, що відкладений попит на напівпровідники досяг рекордних 18 тижнів, що вже призвело до зупинки безлічі виробників.

Наприклад, автомобільна промисловість переживає спад, а втрати досягли неймовірних $110 мільярдів. На думку аналітиків Susquehanna Financial Group, через кілька місяців доводиться констатувати, що ситуація стала тільки гірше.

Читайте також:  Дизайн розумних окулярів Facebook злили в мережу до анонсу [ФОТО]

Таким чином, всього за місяць терміни виконання замовлень по чіпах і напівпровідниках змістилися в бік збільшення на три тижні — до 21 тижня.

Автори доповіді повідомляють, що починаючи з 2017 року, коли стартувало перше відстеження ринку, це найдовший час очікування. Дані актуальні на кінець серпня поточного року, а прогнози на цей рахунок невтішні, особливо на тлі нової хвилі коронавірусу, яка вже спостерігається в багатьох країнах і регіонах.