Авто

General Motors перестав випускати найпотужніший двигун в історії концерну

Chevrolet LT5

GM припиняє випуск найпотужнішого серійного двигуна внутрішнього згоряння в своїй історії: 6,2-літровий бензиновий V8 з приводним нагнітачем потужністю 765 кінських сил дебютував на Chevrolet Corvette ZR1 покоління С7 в кінці 2017 року.

Крім того, «компресорний» двигун LT5 в зборі з навісним обладнанням можна було знайти в каталозі деталей і агрегатів Chevrolet Performance Parts — його міг придбати будь-який бажаючий і використовувати на свій розсуд.

Як стало відомо із заводського каталогу Chevrolet, виробництво двигуна LT5, який вийшов на ринок під капотом суперкара Corvette ZR1, припинено і замовити його в якості деталі відтепер неможливо. 6,2-літровий V8 оснащувався алюмінієвими головками блоку циліндрів, кованими розподільним валом і поршнями, а також комбінованою системою уприскування.

Читайте також:  Kia поділилася зображеннями укороченого Sportage нового покоління

Мотор отримав приводний нагнітач Eaton R2650 об’ємом 2,65 літра і розвивав потужність 765 кінських сил при 6400 оборотах в хвилину, ставши найпотужнішим двигуном з арсеналу GM в історії концерну. Тепер найпродуктивнішим серійним мотором став LT4, яким оснащується суперседан Cadillac CT5-V Blackwing.

Цей 6,2-літровий мотор V8 потужністю 677 кінських сил з приводним нагнітачем Eaton отримав титанові впускні клапани і систему змащення, що не допускає зворотного відтоку масла при активній їзді. Седан CT5-V Blackwing з двигуном LT4 став найпотужнішим Кадилаком в історії: він розганяється до 60 миль (97 кілометрів) на годину за 3,7 секунди, а максимальна швидкість автомобіля становить 322 кілометри на годину.

Читайте також:  Дизайнер iPhone і iPad буде співпрацювати з Ferrari

Нинішній Corvette скоро отримає гібридну версію з силовою установкою на базі 6,2-літрового V8 моделі LT2 потужністю близько 500 кінських сил і електромотора на передній осі.