Авто

Мер німецького міста захотів підвищити вартість паркування для важких автомобілів

Maybach

Місто Тюбінген в центрі федеральної землі Баден-Вюртемберг може похвалитися найнижчим середнім віком жителів серед усіх міст в Німеччині – 39 років.

Приблизно третина всього населення, тобто близько 25 000 чоловік, складають студенти. Тюбінген навіть займав перше місце у ФРН за рівнем життя, а тепер мер міста Борис Палмер, який є членом Партії «зелених», вирішив в рамках боротьби за екологію підвищити вартість паркування в шість разів. Але не для всіх.

Читайте також:  Tesla знову позаду: Ford запустив збірку електропікапов F-150 Lightning

На сьогоднішній день громадська парковка обходиться жителям Тюбінгена всього в 30 євро на рік безвідносно типу транспортного засобу, його маси, потужності та інших характеристик.

Як повідомляє видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, мер міста раптом вирішив підвищити вартість паркування в шість разів, але Комітет із захисту клімату Тюбінгена його пропозицію не схвалив. Після тривалих обговорень чиновники все-таки вирішили підняти щорічну плату за паркування вчетверо — до 120 євро, але з одним важливим винятком. Власники автомобілів масою понад 1800 кілограмів повинні будуть платити ще 60 євро зверху, в результаті чого загальна сума складе 180 євро.

Читайте також:  General Motors перестав випускати найпотужніший двигун в історії концерну

Палмера це не влаштувало: він запропонував власникам автомобілів масою понад 1,8 тонни платити по 360 євро на рік, але муніципальна рада відхилила його поправки, вирішивши, що підвищення вартості паркування в 12 разів у порівнянні з нинішнім тарифом — це перебір.

Мер безуспішно намагався виправдати своє рішення про підвищення тарифу тим, що одне тільки технічне обслуговування автомобіля коштує набагато більше, ніж нинішній тариф за парковку в 50 євроцентів в день. “Якщо говорити про справедливість, то паркувальне місце має коштувати не 30 євро євро на рік, а 3000” – стверджує Палмер. Остаточне рішення буде прийнято в кінці місяця місцевою радою.