Авто

Toyota уніфікує всі рамні позашляховики і пікапи

Toyota Tacoma

Концерн Toyota уніфікує всі свої рамні позашляховики і пікапи, повідомляє MotorTrend. Видання уточнює, що і наступне покоління Tacoma/4Runner, і наступники Hilux/Fortuner перейдуть на архітектуру TNGA.

Оскільки і Land Cruiser 300, і нова вантажівка Tundra вже перейшли на платформу GA-F, в майбутньому всі моделі японської марки з лонжеронною рамою виявляться конструктивно близькі, тобто уніфікації не уникне ні Land Cruiser Prado, ні Sequoia.

Читайте також:  Tesla виплатить 137 мільйонів доларів колишньому співробітнику через расизм

C 1990 — х років північноамериканські Toyota Tacoma і 4Runner відрізнялися по техніці від «глобальних» аналогів-Hilux і Fortuner. Однак після закінчення життєвого циклу актуальних моделей різноманітності прийде кінець: розвивати дві рамні платформи буде економічно недоцільно, так що всі Всюдиходи перейдуть на «візок» TNGA-F.

Представники Toyota прийдешню уніфікацію поки не підтверджують, але схоже уникнути тотального переходу на архітектуру TNGA не вдасться. Інсайдери не сумніваються, що спрощена версія модульної платформи стане основою наступного Land Cruiser Prado, а значить і Fortuner/Hilux відмовляться від застарілого шасі Toyota IMV зразка 2004 року.

Приклад Land Cruiser 300 і Tundra, що перейшли на архітектуру TNGA-F, показує, що Toyota може варіювати довжину рами, але точки кріплення двигуна і підвіски виявляться ідентичні, та й особливої різноманітності моторної гами можна не чекати.

Читайте також:  Розкрита дата прем'єри оновленої Audi A8

Те ж стосується і електронної начинки, і дизайнів інтер’єру або екстер’єру-Toyota напевно підготує оригінальні рішення для різних ринків, але асистенти активної безпеки та інформаційно-розважальні системи будуть дуже схожі.

З одного боку, рамні позашляховики і пікапи Toyota виграють від уніфікації — всі моделі будуть своєчасно отримувати новітні технології японської фірми.

З іншого боку, покупці Tacoma, 4Runner, Hilux, Fortuner і Land Cruiser Prado цінують свої автомобілі за надійність і простоту, що підтверджують стабільні продажі. Попит на рамні всюдиходи і пікапи Toyota не знижується, хоча принципова конструкція цих моделей не змінювалася з першої половини 2000-х.

Читайте також:  Електрокар вперше очолив рейтинг найпопулярніших автомобілів у Європі

Джерело: Motor Trend