Авто

Найпотужніший серійний Ford не стане кабріолетом

Mustang Shelby GT500

Директор з продуктових платформ і операцій Ford повідомив, що найпотужніша версія поні-кара Mustang Shelby GT500 поточного покоління як і раніше буде доступна виключно в кузові купе, а кабріолет з м’яким дахом, який був у попереднього покоління моделі, випускатися не буде.

Причина полягає в тому, що у версії GT500 платформа S550, на якій побудований нинішній Мустанг, вже досягла своєї межі в плані технічних можливостей.

В інтерв’ю виданню Muscle Cars & Trucks директор з продуктових платформ і операцій Ford Хау Тай-Танг розповів, що марка не має наміру випускати версію з відкидним верхом для поточного Mustang Shelby GT500, тому що на нинішній платформі S550 зробити це навряд чи можливо.

Читайте також:  Стало відомо про перспективи розширення модельної лінійки Cadillac Blackwing

“Коли ми проектували модель, то прагнули до межі можливостей і зробили все що могли. GT500 впритул підійшов до верхньої межі можливостей, саме з цієї причини ми не стали робити кабріолет. Ми зіткнулися з конструктивними обмеженнями архітектури”, – повідомив топ-менеджер. Таким чином, найпотужнішим Мустангом зі складним дахом залишиться модель GT Convertible.

Купе Mustang Shelby GT500 отримало 5,2-літровий “компресорний” V8 потужністю 770 кінських сил, ставши найпотужнішим серійним автомобілем в історії марки.

Мотор з алюмінієвим блоком циліндрів, посиленими шатунами і масляним піддоном, рідинним інтеркулером і приводним нагнітачем Roots працює в тандемі з роботизованою 7-ступінчастою коробкою передач Tremec з двома зчепленнями — вперше на Mustang.

Читайте також:  Електрокросовер Renault Megane відзначився ефектним інтер'єром

З місця до 100 кілометрів на годину спорткар розганяється за 3,5 секунди і долає дрегову дистанцію в чверть милі за 11 секунд.