Авто

BMW додала в оновлення ПЗ функцію дистанційного запуску двигуна

BMW

Компанія BMW додала в чергове оновлення програмного забезпечення функцію дистанційного запуску двигуна. Придбати його можна у фірмовому магазині додатків BMW ConnectedDrive Store-функція сумісна для автомобілів 2019 модельного року і молодше.

Після завантаження та встановлення власники BMW зможуть запускати двигун через додаток My BMW на смартфоні. Крім того, можна буде заодно виставити і бажану температуру в салоні.

Як повідомляє видання BMW Blog, після оновлення програмного забезпечення операційної системи iDrive дистанційний запуск двигуна можна буде також виконувати за допомогою ключа запалювання — натиснувши три рази на кнопку блокування замка.

Читайте також:  Оновлений Atlas розкрив новий дизайнерський стиль Geely

Мотор вимкнеться через 15 хвилин роботи — для економії заряду акумулятора і палива. Функція являє собою одноразову покупку і не зажадає доплат в подальшому.

Дистанційний запуск – вже не перша функція, яку BMW пропонує придбати за передплатою або на постійній основі. Наприклад, Підігрів сидінь на нових моделях можна активувати за підпискою на певний час, або викупити назавжди через фірмовий додаток BMW.

Також для деяких функцій передбачений пробний безкоштовний період протягом місяця. Крім дистанційного запуску і підігріву сидінь, активувати за додаткову плату можна адаптивний круїз-контроль, асистент дальнього світла і адаптивну підвіску.

Читайте також:  Lucid представив автопілот DreamDrive для найбільш далекобійного в світі електрокара

В оновленні доступно останнє покоління помічника BMW Personal Assistant і нові карти для навігаційної системи, а в попередній апдейт увійшла Функція підтримки бездротового підключення смартфона і можливість використання цифрового ключа BMW.