Технології

Люди з обмеженими можливостями зможуть керувати телефонами на Android за допомогою міміки

Android

За оцінками центрів з контролю та профілактики захворювань США, 61 мільйон дорослих в Америці мають ті чи інші захворювання, які обмежують їх можливості. У зв’язку з цим великі корпорації намагаються зробити свою продукцію більш доступною для них.

З цією метою компанія Google розробила два нових інструменти для смартфонів на Android, які дозволяють використовувати штучний інтелект для управління пристроєм за допомогою рухів брів, очей і рота.

Читайте також:  В пошуковик Google додали комп'ютерний зір та інші корисні функції

Під час роботи один додаток активує фронтальну камеру — штучний інтелект розпізнає міміку користувача і реагує на неї, виконуючи команди. Таким чином, можна, наприклад, змахнути спливаюче вікно рухом очей.

Крім того, розробники створили ще один додаток, який дозволяє за допомогою рухів обличчя виконувати більш складні команди — наприклад, вимовляти заздалегідь записану фразу, відправляти текстове повідомлення або здійснювати дзвінок.

“Тепер будь-який користувач зможе за допомогою руху очей і мімічних жестів, налаштованих відповідно до його потреб, управляти телефоном без рук і голосу», — розповіли в Google.

Безкоштовний додаток доступний в Австралії, Великобританії, Канаді та США в магазині Google Play.