Авто

Skoda запропонувала використовувати для обробки автомобілів буряк і очерет

Skoda

Екологічно чисті матеріали в перспективі можуть стати заміною для звичного пластику.

У співпраці з технічним університетом Лібереца компанія Skoda працює над новими оздоблювальними матеріалами для салону автомобілів, в яких можна буде використовувати екологічно чисті матеріали. Ряд розробок вже запатентований.

«Ми приділяємо особливу увагу дослідженню і використанню матеріалів з екологічно чистих джерел і вивченню, наприклад, того, як такі матеріали, як кокосове волокно або рисове лушпиння, можуть бути використані в майбутньому», — заявив член ради директорів Skoda Auto з технічного розвитку Йоханнес Нефт.

Читайте також:  Apple урізала функції камери найбільш доступного iPhone 13 Pro

Як повідомляє Skoda, жом цукрових буряків, який виробляють сільськогосподарські підприємства в місті Добровіце, біля штаб-квартири в Млада-Болеславі, дозволяє одночасно скоротити ланцюжок поставок і знизити викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Крім того, жом цукрових буряків підходить для створення декоративних вставок на передній панелі і на дверних картах, дозволяючи змінювати колір готового елемента.

Другим екологічним матеріалом повинен стати Матеріал з очерету міскантуса-волокна підходять для елементів оббивки і дверних карт.

В даний час для виробництва оббивок сидінь використовуються перероблені пластикові пляшки, які на 70% складають оббивку крісел Skoda Enyaq iV, а деякі види шкіряної обробки дублені з використанням екстракту оливкового листя.