Авто

З 1 жовтня обов’язкове використання фар

Світло фар

Нагадаємо, що відповідно до пункту 9.8 ПДР України, з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах за межами населених пунктів обов’язково повинні бути увімкнені денні ходові вогні, а в разі їхньої відсутності – ближнє світло.

Використовувати як альтернативу габаритні ліхтарі або протитуманні фари не можна.

З настанням осені погодні умови погіршуються, а світловий день стає коротшим. Щоб ваш автомобіль був добре помітний на дорозі, не варто чекати попереджень від поліції, а краще самостійно подбати про свою безпеку та завчасно ввімкнути ДХВ або ближнє світло фар.

Читайте також:  Apple зможе тестувати безпілотники на випробувальному полігоні Chrysler

Використання ДХВ або ближнього світла фар цілодобово з 1 жовтня по 1 травня на території України діє з 2013 року, коли було затверджено чергову редакцію ПДР. У разі невиконання цих вимог вас може зупинити поліція. Санкція за таке порушення відповідно до пункту 125 КоАП – попередження.

Подбайте про безпеку себе, своїх супутників та інших учасників дорожнього руху. Не забувайте вмикати фари, причому для цього необов’язково чекати погіршення погодних умов або настання сутінків. Хороша видимість – один із важливих елементів безпеки на дорозі.

Джерело: Обозреватель