Авто

Volvo показала новий логотип. Тепер він плоский

Еволюція логотипу Volvo

Компанія Volvo зважилася на зміну логотипу. Шведи підхопили глобальний тренд на спрощення дизайну і приєдналися до ряду автовиробників, які перевели свої емблеми в двомірний формат.

Лого дебютувало в профілі Volvo Cars на Facebook і вже почало з’являтися і на інших сторінках марки в соцмережах і сайтах. Пізніше Volvo займеться трудомісткою заміною емблеми на дилерських центрах і примірятиме її на нові автомобілі.

Логотип Volvo Iron Mark зберігає вибрані майже століття тому ключові елементи. У 1927 році на найпершому автомобілі Volvo ÖV 4 дебютував коло зі стрілкою, спрямованою в правий верхній кут решітки радіатора.

Читайте також:  Блогер вирішив заплатити за Lamborghini купюрами в 1 долар. Ось, що з цього вийшло

Символ Марса – як планети, так і римського бога війни – також вказує на чоловіче начало, а алхіміками використовувався як символ заліза. З 1930 року «щит і спис Марса» з’явилися на офіційному логотипі марки і з’єдналися з написом Volvo, шрифт якої залишається практично незмінним.

В останній раз плоский логотип Volvo використовувала в кінці 90-х років минулого століття. Тепер же айдентика повернулася до 2D, причому в максимально спрощеному вигляді: зник фірмовий синій колір, а напис вперше в історії Volvo позбулася підкладки.

Можливо, логотип на електрокарах Volvo XC40 Recharge і C40 Recharge-це і є нова емблема: на це вказують укорочена ніжка стрілки, відсутність рельєфу і суцільна чорна заливка кола, в якому розташований напис.

Читайте також:  Mercedes-Benz може відмовитися від універсалів

Еволюція логотипу Volvo

До Volvo спрощені емблеми вже показав ряд виробників, у тому числі Nissan, Volkswagen і Kia, яка у вересні почала продажі рестайлінгового Cerato зі свіжим логотипом на російському ринку.