Статті

Модульні та каркасні технології при проектуванні маленьких будинків

Маленький дім

Раніше найбільш популярними були величезні будинки, з великою кількістю кімната, окремою більярдною, бібліотекою. На зміну їм прийшли компактні будинки. В основному їх будують молоді люди, а також пенсіонери, які хочуть комфортного проживання в невеликих будиночках. Міні-будинки – це пріоритет людей, які хочуть скоротити вартість будівництва, експлуатаційні витрати, а також тих користувачів, які розуміють, що на не великій площі можна вмістити все найнеобхідніше. Адже великий будинок – це величезні витрати на експлуатацію та опалення.

Особливості проектування міні-будинків 

Двоє людей можуть легко вміститися в двох кімнатах. Незважаючи на невелику кількість кімнат у міні-будинку, житло не повинно нагадувати курник, де все звалено в купу. Саме тому в маленьких будинках важливим етапом вважається проектування. Це необхідно, щоб приміщення було комфортним, функціональним, з продуманим дизайном, в якому можна вмістити все найнеобхідніше. Тому одним з головних етапів в процесі будівництва вважається проект, який можна замовити на сайті https://ua.dom4m.com.ua/proekti-malenkih-budinkiv/ або скористатися типовим проектом.

Модульні будинки

В ході проектування передбачається використання передових технологій будівництва та економія енергоресурсів. Основна складність при створенні проектів – це ретельно опрацювати і змоделювати з точністю до міліметра всі необхідні зони зберігання. В деяких випадках на площі 30 квадратних метрах вдається організувати комфортні умови для життя. Вважається, що достатнім для життя однієї людини є 30 квадратних метрів. Відповідно для сім’ї, яка складається з чотирьох осіб, досить 120 квадратних м.

Модульні будинки

Модульні та каркасні технології при проектуванні маленьких будинків 

Планування міні-будинку істотно відрізняється від проекту великого приміщення. Проект оригінальний і зручний завдяки використанню нетипових архітектурних рішень, які враховують всі сучасні тенденції.

Модульні будинки

Складнощі створення проектів для міні-будинків:

  • Основна проблема, з якою стикаються інженери і розробники проектів для маленьких будинків – це необхідність візуального розширення простору.
  • Саме тому в таких будинках передбачають панорамні вікна. Це допомагає домогтися усамітнення та єдності з природою. Важливий етап при проектуванні – це вибір будівельних матеріалів.
  • Все частіше створюють будинки за каркасною або модульною технологією, які можна знайти на сторінці, з великою кількістю проектів. Саме такі будинки будують в Канаді, тому часто технологію називають канадською. З використанням простих і доступних матеріалів вдається побудувати повноцінний будинок, який витримує сильні морози.

Якщо при створенні проекту великого будинку зазвичай використовують прямокутну форму, то в міні будинках ідеальний варіант – це квадратне приміщення.

*На правах реклами